betclic

Pomocnik Piasta: Nie oglądamy się w tył, gramy dalej

Ostatnia aktualizacja: 17/02/16 21:57, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

Pomocnik Piasta Gliwice, Bartosz Szeliga, przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, że jego zespół zamierza wygrać następne spotkanie, a przygotowania do pojedynku z Pogonią Szczecin przebiegają zgodnie z planem.

- Od wtorku jesteśmy ponownie w treningu. Czasu do nadchodzącego meczu zbyt wiele nie ma. Ten tydzień jest dla nas trochę krótszy, ale o czym w ogóle mówimy - Pogoń grała swój mecz w poniedziałek, więc tego czasu mają jeszcze mniej. Natomiast my staramy się skupiać teraz na swoich treningach. Robimy wszystko na sto procent i w pełni realizujemy plan założony przez trenera. Chcemy być jak najlepiej przygotowani - powiedział 23-latek, cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Drużyny będące tuż za nami wygrały swoje spotkania - my zremisowaliśmy. Dwa punkty odrobili, ale nie dramatyzujmy. Mecz w Łęcznej był dla nas trudny i szanujemy ten jeden punkt. Nie oglądamy się jednak w tył - tylko gramy dalej. Rozgrywamy bardzo dobry sezon w Ekstraklasie i przez wiele osób ten remis jest traktowany jak porażka. Oczywiście bardzo byśmy chcieli w każdym meczu inkasować pełną stawkę, ale jesteśmy tylko ludźmi - dodał.

- Może taki zimny prysznic na początku jest nam potrzebny. Pamiętam poprzedni mecz z Pogonią, w którym graliśmy po przerwie i przegraliśmy 1-3. To pozwoliło nam się obudzić, a później było już tylko lepiej. Mamy nadzieję, że w piątek kibice nas poniosą i pokażemy na co nas stać - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela