betclic

Pomocnik Ruchu: Nie ma łatwych spotkań i bramek

Ostatnia aktualizacja: 22/11/16 18:46, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo (kadr z meczu Ruchu)

– Cieszy mnie to, że udało mi się urwać parę minut w lidze. Ważne, że mogłem zadebiutować, a wymiar czasowy w tym momencie jest nieistotny – stwierdził w swoim ostatnim wywiadzie gracz Ruchu Chorzów, Michał Walski.

Podopieczni Waldemara Fornalika na tym etapie rywalizacji zajmują czternastą lokatę. Jak do tej pory zgromadzili na swoim koncie siedemnaście punktów. W następnej serii gier Niebiescy zmierzą się z Jagiellonią Białystok (26 listopada, godz. 18:00).

– Po meczu w Lublinie najbardziej cieszy nas, że wyszliśmy z ostatniego miejsca. Potrzebowaliśmy punktów i nadal potrzebujemy, żeby piąć się w górę tabeli. Cieszy nas, że byliśmy bardzo skuteczni, zdobyliśmy cztery bramki i żadnej nie straciliśmy. Do Chorzowa wróciliśmy zadowoleni – powiedział Michał Walski, cytowany przez "ruchchorzow.com.pl".

Nie ma łatwych spotkań i bramek. Jednak wszystkie gole zdobyliśmy po ładnych i przemyślanych akcjach – zaznaczył 19-letni pomocnik.

Cieszy mnie to, że udało mi się urwać parę minut w lidze. Ważne, że mogłem zadebiutować, a wymiar czasowy w tym momencie jest nieistotny. Cieszę się, że trener mi zaufał i dał szansę. Na każdym treningu staram się pokazać trenerowi z jak najlepszej strony – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Senior
PHKxMonster666
Zarejestrowany od: 281 dni
Ilość komentarzy: 551
Oceny: +815
Kibicuje:
CA Boca Juniors FK Austria Wiedeń FC Salzburg Dinamo Minsk BATE Białoruś Club Brugge KV Fluminense Atlético Mineiro Flamengo
26.11.2016 / 16:56:20
....