betclic

Pomocnik Wisły: Mamy braki kadrowe

Ostatnia aktualizacja: 12/12/15 11:26, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Tomasz Cywka zaliczył udany występ przeciwko warszawskiej Legii. Zawodnik liczy, że dzięki ciężkiej pracy na treningach znajdzie uznanie w oczach szkoleniowców Wisły Kraków.

Mimo że na trybunach stadionu w Gdańsku będzie panowała przyjazna atmosfera, to piłkarze Białej Gwiazdy nie zamierzają stosować wobec Lechii żadnej taryfy ulgowej. - Na pewno kibice będą się rewelacyjnie bawić, o to nie trzeba się martwić. Na boisku będziemy jednak robić swoje, nieważne z kim gramy, jedziemy po zwycięstwo – zapewnił Cywka cytowany przez oficjalną stronę krakowian.

Urazy w obozie Białej Gwiazdy zmusiły trenerów do roszad w składzie, dlatego Cywka w poprzedniej kolejce został przestawiony z pomocy do obrony. - Mamy braki kadrowe i trzeba było uzupełnić pozycję. Wcześniej rozmawialiśmy z trenerami, że może zajść taka potrzeba, także miałem to z tyłu głowy. Tak się zdarzyło w meczu z Legią. Gram dla drużyny, bok obrony nie różni się bardzo od pomocy, chociaż trzeba się skupić na innych elementach. Przegraliśmy mecz, a wynik był najważniejszy. Trener powiedział przed chwilą, że musimy poczekać jeszcze na skład i tam, gdzie będzie on mnie widział, to zagram i dam z siebie sto procent – zaznaczył na piątkowej konferencji prasowej.

Na pytanie, czy liczy, iż również w Gdańsku pojawi się wyjściowej jedenastce, odpowiedział: - Zawsze na to liczę. Przez cały tydzień pracuje tak, aby być gotowym do gry w weekend.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela