betclic

Pomocnik Zagłębia: Płocczanie są nieobliczalni

Ostatnia aktualizacja: 08/09/16 18:20, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Dziurek / Shutterstock.com

Dla Krzysztofa Janusa piątkowe spotkanie Zagłębia Lubin z Wisłą Płock ma szczególny wymiar, bowiem przed zaledwie rokiem przeniósł się z Mazowsza na Dolny Śląsk.

30-letni pomocnik w koszulce "Nafciarzy" zaliczył w sumie 93 spotkania, w których strzelił 28 bramek. W koszulce "Miedziowych" na razie trafił do siatki rywali pięciokrotnie.

- O Wiśle mogę mówić tylko w samych superlatywach. Do Płocka trafiłem w trudnym dla mnie okresie, przeżywałem kryzys formy. Mimo to szefowie płockiego klubu i trenerzy zaufali mi, postawili na mnie, dali szansę na powrót do dużej piłki - podkreślił Janus w rozmowie z oficjalną stroną Wisły Płock.

- Sądzę, że odwdzięczyłem się dobrą postawą i chociaż teraz ze stuprocentowym zaangażowaniem gram dla Zagłębia, to okres spędzony w Płocku pozostaje dla mnie absolutnie wyjątkowy - przyznał rozgrywający "Miedziowych".

- Spodziewam się ciekawego widowiska. Obydwa zespoły starają się grać ofensywnie, nie ograniczają się do przeszkadzania przeciwnikowi. Wisła jest groźna dla każdego, o czym przekonały się Lechia Gdańsk i Jagiellonia Białystok. Do pokonania Legii też niewiele brakowało. Płocczanie są nieobliczalni i zawsze są w stanie pokusić się o niespodziankę - dodał Krzysztof Janus.

(za wisla-plock.pl)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 342 dni
Ilość komentarzy: 7534
Oceny: +21219
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
09.09.2016 / 06:35:56
No niezła ciekawostka.