betclic

Poole Pirates bez Janowskiego

Ostatnia aktualizacja: 14/11/15 21:09, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Stefan Holm / Shutterstock.com

Poole Pirates po angażu Krzysztofa Buczkowskiego w nowym sezonie Elite League będzie radzić sobie bez Macieja Janowskiego - poinformował oficjalny serwis Speedway Grand Prix.

Indywidualny mistrz Polski w tegorocznych rozgrywkach na Wyspach Brytyjskich był kapitanem "Piratów" i poprowadził ich do trzeciego z rzędu mistrzowskiego tytułu. "Magic" miał najlepszą średnią w drużynie z hrabstwa Dorset, której barw bronił również Kacper Gomólski.

Janowski w przyszłym roku zdecydował się wrócić do Szwecji, gdzie w rozgrywkach Elitserien będzie liderem Dackarny Malilla, ale przez to zrezygnował z wyjazdów za Kanał La Manche. Nie byłby w stanie tego pogodzić, biorąc pod uwagę, że jest także stałym uczestnikiem cyklu GP 2016.

- Maciej zapewnił nas, że jeśli będziemy mieć jakieś problemy z kontuzjami, wówczas nam pomoże. Na początku sezonu jednak na pewno z nami go nie będzie - wyznał Matt Ford dla "Daily Echo".

- Ma drzwi otwarte u nas na kolejny sezon. Jestem pewien na sto procent, że w przyszłości znów będzie ścigał się w Poole. To jazda na Wyspach dodaje mu ognia - dodał promotor zespołu z południa Anglii.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!