Porażka City z Evertonem w Pucharze Ligi

Ostatnia aktualizacja: 07/01/16 07:25, Komentarzy: 4

0
4

W środowy wieczór Everton wygrali na Goodison Park z Manchesterem City 2:1 w pierwszym półfinałowym spotkaniu Capital One Cup. To zwycięstwo sprawia, że podopieczni Roberto Martineza są bliżej finału.

Argentyński obrońca Funes Mori na listę strzelców wpisał się doliczonym czasie gry w pierwszej połowie. Wtedy to z dystansu huknął Barkley, a Caballero uderzył piłkę, do której dopadł Mori i otworzył wynik.

The Citizens wyrównali dopiero w 76. minucie za sprawą Jesusa Navasa. Podopieczni Manuela Pellegriniego nie cieszyli się jednak długo z prowadzenia, ponieważ dwie minuty później Barry idealnie dorzucił futbolówkę w pole karne rywali, a tam świetną główką popisał się Romelu Lukaku.

Rewanż odbędzie się 27. stycznia na Etihad Stadium.