Porażka Eintrachtu Brunszwik, grali Gikiewicz i Matuszczyk

Eintracht Brunszwik przegrał 1:3 w wyjazdowym spotkaniu 27. kolejki 2. Bundesligi. Cały mecz w barwach gości rozegrał Rafał Gikiewicz, a Adam Matuszczyk został zmieniony w 79. minucie gry.

Wszystkie gole na Stadion An der Alten Foersterei padły w drugiej połowie spotkania. Dwa trafienia dla gospodarzy zaliczył Damir Kreilach, a jedną bramkę strzelił Bobby Wood. Jedynego gola dla gości zdobył Philip Tietz.

W innym spotkaniu FC Heidenheim zremisowało u siebie 2:2 z FSV Frankfurt. Jedną z bramek dla gospodarzy zdobył Denis Thomalla, który jest wypożyczony z Lecha Poznań.

Liderem drugiej ligi niemieckiej jest RB Lipsk, które w niedzielę zmierzy się na wyjeździe z Nuernberg. Piłkarze Rene Weilera zajmują obecnie trzecią pozycję w lidze.