Porażka Liverpoolu w Southampton

Ostatnia aktualizacja: 20/03/16 16:47, Komentarzy: 4

0
4

Southampton FC pokonał u siebie Liverpool FC 3:2 (0:2) w niedzielnym spotkaniu 31. kolejki angielskiej Premier League.

Na St. Mary's Stadium goście do przerwy uzyskali dwubramkową przewagę, po tym jak na listę strzelców w niespełna pięć minut wpisali się Brazylijczyk Coutinho i Daniel Sturridge.

Po zmianie stron do głosu doszli jednak podopieczni Ronalda Koemana i za sprawą dwóch goli Senegalczyka Sadio Mane, który wcześniej zmarnował jeszcze rzut karny oraz pięknego trafienia z dystansu Włocha Grazziano Pelle, przechylili losy konfrontacji na swoją korzyść.

Dzięki trzynastej wygranej w sezonie "Święci" odzyskali siódme miejsce w tabeli. "The Reds" natomiast doznali dziewiątej porażki w bieżących rozgrywkach i spadli na dziewiątą pozycję w klasyfikacji.