Porażka Radwańskiej w trzeciej rundzie turnieju w Dubaju

Tatiana, wikipedia
Agnieszka Radwańska przegrała w trzech setach - 4:6, 6:2, 2:6 - z Catherine Bellis w turnieju WTA Premier 5 w Dubaju.

Początek pierwszego seta to zacięta walka gem za gem. Taki stan utrzymywał się do wyniku 3:3. Następne dwa rozdania należały do Amerykanki, której udało się odskoczyć od naszej zawodniczki i dowieźć korzystny wynik do końca - 6:4 dla Bellis.

Druga odsłona to z kolei dominacja Radwańskiej. Polka nie dała szans rywalce, pozwalając wygrać jej tylko dwa gemy.

Trzeci set zaczął się dla polskiej tenisistki bardzo źle. Rywalka zwyciężyła w dwóch pierwszych rozdaniach. Nasza zawodniczka szybko jednak odrobiła straty i za moment mieliśmy remis po 2. Niestety cztery kolejne wymiany padły łupem Amerykanki i to ona wygrała trzecią odsłonę.

Agnieszka Radwańska przegrała tym samym z Catherine Bellis w trzeciej rundzie i pożegnała się z turniejem w Dubaju.