Porażka Rennes, asysta Grosickiego [VIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 29/11/16 21:27, Komentarzy: 5

0
5

Rennes przegrało na wyjeździe z Lorient 1:2 w piętnastej kolejce ligi francuskiej. Asystę przy honorowym trafieniu gości zaliczył Kamil Grosicki.

"Grosik" popisał się asystą przy golu Giovanniego Sio. Reprezentant Polski przejął piłkę w środku pola, wpadł w pole karne i dograł do niepilnowanego kolegi, a ten bez zastanowienia trafił do bramki rywali.

Polski pomocnik przebywał na boisku do 72. minuty, później został zastąpiony przez Adama Diakhaby.

Dzięki tej wygranej Lorient zmniejszyło do dwóch punktów stratę do bezpiecznego miejsca. Rennes tymczasem z 24 punktami plasuje się na czwartej pozycji.

Sześć bramek obejrzeli kibice podczas wtorkowego spotkania Lille z SM Caen. Gospodarze pokonali rywali 4:2.