Porażka Torino, cały mecz Glika

Tomasz Bidermann/Shutterstock
Torino FC z Kamilem Glikiem w podstawowym składzie przegrał u siebie z US Sassuolo Calcio 1:3 (1:1) w niedzielnym spotkaniu 35. kolejki włoskiej Serie A.

Na Stadio Olimpico w stolicy Piemontu podopieczni Eusebio Di Francesco już w drugiej minucie gry objęli prowadzenie, kiedy to świetnym uderzeniem głową popisał się Nicola Sansone. Wyrównał pięć minut później płaskim strzałem Brazylijczyk Bruno Peres.

Przyjezdni odzyskali nieznaczną przewagę niespełna kwadrans przed końcem. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzałem z bliska głową nie pomylił się Federico Peluso. Sukces przypieczętował w doliczonym czasie gry Marcello Trotta, wykorzystując sytuację sam na sam.

"Neroverdi" po trzynastej wygranej w sezonie umocnili się na siódmym miejscu w tabeli i są coraz bliżej występów w Lidze Europy. "Byki" natomiast doznały piętnastej porażki w bieżących rozgrywkach i są na dwunastej pozycji w klasyfikacji.