Porażka Villarreal CF u siebie z SD Eibar

LevanteMedia/Shutterstock
Villarreal CF przegrał u siebie z SD Eibar 2:3 w pierwszym sobotnim meczu 29. kolejki hiszpańskiej La Liga.

Gospodarze prowadzili od 18. minuty spotkania po trafieniu Roberto Soriano. Druga połowa należała jednak do przyjezdnych. Tuż po przerwie wyrównał z rzutu karnego Pedro Leon. Kilka chwil później drugą bramkę dla gości zdobył Kike. W 77. minucie trafił Takashi Inui i było praktycznie po meczu. W samej końcówce rozmiary porażki zmniejszył jeszcze Soriano.

„Żółta Łódź Podwodna” po tej porażce zajmuje piąte miejsce w ligowej tabeli i ma na swoim koncie 48 punktów. W następnej kolejce zagra w Sewilli z Betisem.

Natomiast baskijska drużyna plasuje się na siódmej pozycji ze zdobytymi 44 „oczkami”. Jej kolejnym rywalem będzie UD Las Palmas.