Porażka zespołu Wszołka i Furmana

Hellas Werona przegrał przed własną publicznością z UC Sampdoria 0:3 (0:3) w sobotnim meczu 28. kolejki włoskiej Serie A.

Kibice zgromadzeni na Stadio Marc'Antonio Bentegodi na pierwsze trafienie w tym spotkaniu czekali do szóstej minuty. Na listę strzelców wpisał się wówczas Roberto Soriano. Chwilę później, prowadzenie gości podwyższył Antonio Cassano, który dopadł do odbitej od poprzeczki piłki i z najbliższej odległości wbił ją do siatki. Jeszcze przed przerwą trzeciego gola dla "Blucerchiatich" zdobył Lazaros Christodoulopoulos, a asystował mu Lorenzo De Silvestri.

Warto odnotować, że w barwach gospodarzy pełne 90 minut grał Paweł Wszołek. Natomiast Dominik Furman przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych.

UC Sampdoria zajmuje aktualnie trzynaste miejsce w tabeli Serie A. Podopieczni Vincenzo Montelli mają na swoim koncie 31 punktów, z kolei Hellas Werona zdobył do tej pory 18 "oczek" i znajduje się na ostatniej pozycji.