Portugalia: Braga lepsza od Vitorii Setubal

Ostatnia aktualizacja: 15/08/16 09:07, Komentarzy: 0

0
0

Piłkarze SC Braga pokonali na wyjeździe w meczu 1. kolejki portugalskiej ekstraklasy Vitorię Sport Clube 1:0 (1:0). Spotkanie pomiędzy obiema ekipami odbyło się na Estadio D. Afonso Henriques.

Jedynego gola w tym starciu strzelił Pedro Santos. Doświadczony Portugalczyk precyzyjnym uderzeniem z woleja pokonał bezradnego w tej sytuacji Douglasa Jesusa. 28-latek na listę strzelców wpisał się w 16. minucie rywalizacji.

Warto zaznaczyć, że mecz mógł się zakończyć podziałem punktów, ale w 83. minucie Tiquinho Soares nie wykorzystał rzutu karnego.

Na tym etapie rozgrywek Sporting Clube de Braga, który w następnej serii gier zmierzy się z Rio Ave, plasuje się na szóstym miejscu w ligowej tabeli. Z kolei Vitoria Sport Clube zajmuje trzynastą lokatę. Liderem na chwilę obecną jest FC Porto.