Portugalia: Kieszek poza kadrą Estoril

Ostatnia aktualizacja: 02/05/16 16:17, Komentarzy: 0

0
0

GD Estoril Praia pokonało na własnym stadionie Maritimo 2:1 w spotkaniu 32. kolejki ligi portugalskiej. Po raz pierwszy w tym sezonie poza kadrą meczową gospodarzy znalazł się Paweł Kieszek.

Po pierwszej połowie Estoril Praia przegrywało 0:1. W piątej minucie gry na listę strzelców wpisał się Damien Plessis. Po zmianie stron "Kanarki" odpowiedziały jednak golami Leo Bonatiniego, który wykorzystał rzut karny i Frederica Mendy'ego.

Na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu zespół z Estadio Antonio Coimbra da Mota zajmuje ósme miejsce w tabeli. Maritimo ma o 11 punktów mniej i jest na dwunastej pozycji w lidze.

Dzisiaj w lidze portugalskiej odbędą się jeszcze dwa mecze. Arouca zagra z Nacionalem, a Uniao Madeira zmierzy się z Academicą Coimbra.