Potworna kontuzja w meczu Chelsea z Hull [VIDEO]

YouTube
Chelsea FC wygrała przed własną publicznością z Hull City 2:0 (1:0) w niedzielnym meczu 22. kolejki angielskiej Premier League. Dobrze tego meczu wspominał nie będzie Ryan Mason, który jeszcze w pierwszej połowie doznał poważnego urazu.

Zawodnik zderzył się głową z Garym Cahillem i, jak się okazało, doznał pęknięcia czaszki. Już na boisku sytuacja wyglądała groźnie:

Mason został zniesiony z murawy na noszach, do karetki trafił dopiero po dziesięciu minutach - aż tyle potrzebowały służby medyczne, by odpowiednio go zabezpieczyć.

Lekarze potwierdzili, ze doszło do pęknięcia czaszki oraz krwotoku. Szybko odbyła się operacja, stan zawodnika jest stabilny, ale, co oczywiste, pozostanie on tam przez co najmniej kilka dni.