Potworne złamanie nogi obrońcy MU [video]

Ostatnia aktualizacja: 15/09/15 22:05, Komentarzy: 8

12
8

Dramatycznie zaczęła się Liga Mistrzów dla zawodnika Manchesteru United. W meczu z PSV Luke Shaw złamał nogę.

Już po kwadransie Shaw padł ofiarą brutalnego wejścia rywala. Sprawcą był Hectora Moreno. Sytuacja wyglądała okropnie, przy upadku noga faulowanego piłkarza wyglądała tak, jakby trzymała się tylko dzięki ciasno założonej getrze.

Zawodnik gości długo leżał na murawie, boisko opuścił na noszach. Zmienił go Marcos Rojo.

Do przerwy Manchester remisował z PSV 1:1. Na prowadzenie wyprowadził gości Memphis Depay, wyrównał sprawca złamania Shawa, Moreno. W drugiej połowie niespodziewanie to gospodarze zdobyli zwycięskiego gola i mogli cieszyć się z trzech punktów