Poważna kontuzja Neymara i porażka Brazylii. Zapłakany lider "Canarinhos" opuścił murawę na noszach [WIDEO]

Reprezentacja Brazylii przegrała 0:2 z Urugwajem w meczu eliminacyjnym do mistrzostw świata. Wynik nie był jedyną fatalną wiadomością dla "Canarinhos".
Spotkanie w pierwszym składzie tradycyjnie rozpoczął Neymar. Najlepszy strzelec w historii Brazylii od dawna jest liderem ofensywy w swojej drużynie narodowej.
31-latek tuż przed przerwą musiał zostać zmieniony. Doznał on bowiem kontuzji, która wyglądała bardzo poważnie.
Wszystko zaczęło się od walki o piłkę z Nicolasem de la Cruzem. Neymar w pewnym momencie źle stanął na murawie, przez co uszkodził kolano. Zapłakany Brazylijczyk opuszczał murawę na noszach.
Na razie nie wiadomo, jak długo Neymar będzie pauzował. Przypomnijmy jednak, że w ostatnich miesiącach zmagał on się z wieloma problemami zdrowotnymi, zatem kolejna kontuzja może napawać jeszcze większym pesymizmem.
Neymar zakończył swój udział w meczu przy wyniku 1:0 dla Urugwaju. Rezultat spotkania otworzył bowiem Darwin Nunez. Ostatecznie gospodarze wygrali różnicą dwóch trafień. W drugiej połowie na listę strzelców wpisał się jeszcze Nicolas de la Cruz.
Po zwycięstwie Urugwaj zepchnął Brazylię na trzecie miejsce w grupie eliminacyjnej do mistrzostw świata. Liderem z kompletem punktów pozostaje Argentyna.
Adam Kłos18 Oct 2023 · 07:21