Poważna kontuzja piłkarza Schalke

Ostatnia aktualizacja: 21/04/17 13:49, Komentarzy: 2

0
2

Schalke 04 Gelsenkirchen pokonało przed własną publicznością Ajax Amsterdam 3:2 (2:0, 0:0) w rewanżowym spotkaniu 1/4 finału rozgrywek Ligi Europy. W pojedynku tym poważnej kontuzji doznał Leon Goretzka.

Pomocnik niemieckiej ekipy ten mecz może zaliczyć do udanych tylko połowicznie: co prawda otworzył wynik zawodów, ale w 84. minucie musiał opuścić plac gry w asyście medyków. Tymczasem do zderzenia głową z bramkarzem rywali, Andre Onaną doszło jeszcze prze przerwą.

Dopiero po zakończeniu starcia piłkarz został odwieziony do szpitala, gdzie przechodzi specjalistyczne badania. Na razie nie wiadomo, jak poważny jest jego uraz.