Ostatnia aktualizacja: 30/12/15 20:58, Komentarzy: 2

0
2

Real Sociedad poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że Sergio Canales zerwał więzadło krzyżowe w lewym kolanie.

24-letni pomocnik doznał kontuzji podczas spotkania 17. kolejki Primera Division, w którym przeciwnikiem "Erreala" był Real Madryt. Podopieczni Eusebio przegrali 1:3 (0:1), a Hiszpan opuścił boisko w 45. minucie gry.

Nie wiadomo jeszcze ile będzie trwała przerwa hiszpańskiego pomocnika. W klubowym komunikacie zapowiedziano dalsze badania.

Canales trafił do San Sebastian w styczniu 2014 roku. Od tego czasu w barwach Realu Sociedad rozegrał 77 meczów, w których strzelił siedem bramek oraz zanotował osiem asyst.