betclic

PP: Duże zmiany w Legii przed meczem z Chojniczanką

Ostatnia aktualizacja: 18/11/15 15:37, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Szkoleniowiec Legii Stanisław Czerczesow zapowiedział, że na rewanżowy mecz w Pucharze Polski można spodziewać się wielu zmian w wyjściowej jedenastce.

- Mamy kłopot, bo z Chojniczanką w Pucharze Polski nie zagrają reprezentanci czyli m.in Michał Pazdan, Tomasz Jodłowiec, Ivan Trickovski, Ondrej Duda czy Nemanja Nikolić. Z kolei Rafał Makowski doznał wczoraj kontuzji, a problemy zdrowotne ma też niestety Kuba Rzeźniczak. Tak naprawdę trudno powiedzieć, kto jutro zagra -
mówił na wtorkowej konferencji prasowej Rosjanin.

- Jestem bardzo zadowolony z przerwy na reprezentację. Dobrze przepracowaliśmy ten okres. Szkoda tylko, że Jakub Rzeźniczak ma uraz, bo to ogranicza nas w wyborze składu na jutrzejszy mecz - przyznał trener Czerczesow cytowany przez portal Legia.Net.

- Mecz z Chojniczanką nie będzie łatwy. W pierwszym starciu obie drużyny dużo z siebie dały i jestem przekonany, że tak samo będzie jutro - zapewnił opiekun wicemistrzów Polski.

- Robert Bartczak? Nigdy nie można powiedzieć, kto dokładnie będzie wychodził w najbliższych meczach na boisko. Natomiast jeśli chodzi o wspomnianego zawodnika, to ciągle go obserwujemy, trenuje z pierwszym zespołem. Oglądamy go w meczach rezerw i młodzieżowej Ligi Mistrzów. Można powiedzieć, że jest pod naszym specjalnym nadzorem - zakończył trener Legii.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!