PP: Lech pokonał Podbeskidzie

Ostatnia aktualizacja: 09/08/16 21:10, Komentarzy: 1

0
1

Lech Poznań w meczu 1/16 finału Pucharu Polski wygrał na wyjeździe 3:0 z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Dla "Kolejorza" było to pierwsze zwycięstwo od miesiąca.

Pierwszego gola dla drużyny prowadzonej przez Jana Urbana strzelił Tomasz Kędziora dwie minuty przed przerwą. Później dwa trafienia dla gości zaliczył Nicki Bille NIelsen.

W kolejnej rundzie Pucharu Polski, Lech zagra ze Stomilem Olsztyn lub Ruchem Chorzów. Obie drużyny zmierzą się ze sobą w czwartek.

Następnym rywalem Lecha w LOTTO Ekstraklasie będzie Cracovia. Spotkanie odbędzie się w piątek w Poznaniu.