PP: Pogoń rozbiła Jagiellonię i zagra w ćwierćfinale

Ostatnia aktualizacja: 28/09/16 20:44, Komentarzy: 2

0
2

Pogoń Szczecin zaskakująco wysoko wygrała przed własną publicznością z Jagiellonią Białystok 4:1 (1:1) w ostatnim spotkaniu 1/8 finału rozgrywek o Puchar Polski.

Na Stadionie Miejskim im. Floriana Krygiera gole dla gospodarzy strzelali kolejno przed przerwą Adam Frączczak oraz po zmianie stron Kamil Drygas, Węgier Adam Gyurcso oraz reprezentant RPA Ricardo Nunes.

Jedynego gola dla aktualnego lidera LOTTO Ekstraklasy strzelił jeszcze w pierwszej połowie Litwin Fedor Cernych.

"Portowcy" w ćwierćfinałowym dwumeczu zmierzą się z Puszczą Niepołomice, która wcześniej sensacyjnie wyeliminowała Lechię Gdańsk.