PP: Śląsk rozbity przez Bytovię Bytów!

Ostatnia aktualizacja: 22/09/16 22:40, Komentarzy: 3

0
3

Drutex-Bytovia Bytów rozbiła u siebie Śląsk Wrocław 3:0 (2:0) w drugim wtorkowym spotkaniu 1/8 finału piłkarskiego Pucharu Polski.

Gospodarze objęli prowadzenie po samobójczym strzale głową Piotra Celebana, a dwanaście minut przed przerwą z rzutu karnego podwyższył Łukasz Wróbel.

Goście z Dolnego Śląska w doliczonym czasie pierwszej połowy mieli okazję na kontaktową bramkę, ale znakomicie dysponowany tego dnia Gerard Bieszczad obronił rzut karny, który wykonywał Hiszpan Llorenc Riera Ortega.

To zemściło się po zmianie stron, kiedy to Mateusz Klichowicz wykorzystał fatalny błąd defensywy wrocławian i skierował piłkę do pustej bramki.

Ekipa z Kaszub w ćwierćfinałowym dwumeczu zmierzy się z Arką Gdynia. Zespół z Trójmiasta w pierwszym czwartkowym spotkaniu 1/8 finału pokonał na wyjeździe KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2:1.