betclic

"Praca z Jorge Jesusem będzie dla mnie czymś wyjątkowym"

Ostatnia aktualizacja: 04/02/16 21:10, Komentarzy: 0

0
0
Fot. thelefty/Shutterstock

31-letni argentyński napastnik Hernan Barcos przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż nie może się już doczekać współpracy z menadżerem lizbońskiego Sportingu, Jorge Jesusem.

Doświadczony snajper pod koniec stycznia opuścił chiński Tianjin Teda i przeniósł się na Półwysep Iberyjski. Spekuluje się, iż Lwy zapłaciły za usługi czterokrotnego reprezentanta Argentyny około trzech milionów euro. 

- Poznałem już trenera i muszę otwarcie powiedzieć, że moje pierwsze wrażenia są jak najbardziej pozytywne. Nie będę ukrywał, że od razu go polubiłem - stwierdził Hernan Barcos, cytowany przez oficjalną stronę internetową portugalskiego zespołu. 

- Praca z Jorge Jesusem będzie dla mnie naprawdę czymś wyjątkowym. Zrobię wszystko, aby w pełni spełniać jego wymagania. Mogę zagwarantować, że będę dawał z siebie sto procent w każdej sytuacji - dodał wychowanek rodzimego Racingu Club de Avellaneda.

Hernan Barcos w ekipie prowadzonej przez Jorge Jesusa ma wypełnić lukę w pierwszej linii. Podczas styczniowego okienka transferowego z klubu odeszli bowiem Fedy Montero oraz 22-letni Holender Zakaria Labyad.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela