betclic

Prasa w Anglii o MU: Żenada, koszmar Van Gaala

Ostatnia aktualizacja: 09/12/15 17:01, Komentarzy: 3

0
3
Fot. kayintveen/Shutterstock

Manchester United przegrał z Vfl Wolfsburg 2:3 i odpadł z Ligi Mistrzów. Media w Anglii nie zostawiły na podopiecznych Louisa van Gaala suchej nitki.

Dziennik "The Times"porażkę "Czerwonych Diabłów" określił "żenującą, amatorską i koszmarną". Gazeta pisze, że klub zasłużył na to, by odpaść z Champions League, ponieważ w defensywie grał jak amatorzy. Trafił ponadto do łatwiejszej grupy niż Manchester City, a mimo to nie potrafił z niej wyjść. 

Nieco bardziej stonowany był "The Guardian", w którym przeczytamy, że Manchester United czeka teraz gra w Lidze Europy, gdyż Wolfsburg "przyciął mu skrzydła". Dziennik zaznacza, że gracze Van Gaala już na początku spotkania objęli prowadzenie, ale dwie bramki Naldo wyeliminowały ich z Ligi Mistrzów.

Na okładce "The Sun" zobaczymy tytuł "Van Damned". Dziennikarze donoszą o podwójnym upokorzeniu, czyli odpadnięciu z Champions League i grze w Lidze Europy. "The Independent" z kolei na pierwszej stronie umieszcza wymowne zdjęcie holenderskiego menedżera i pisze, żeby trener "odwrócił wzrok" i spojrzał na "fatalne czwartkowe wieczory w Lidze Europy", które czekają teraz angielski klub. "Daily Express" natomiast wczorajszą porażkę określa "euro-koszmarem" Louisa Van Gaala.
Źródło: sport.pl
Dodaj komentarz
Junior starszy
Adam01
Zarejestrowany od: 887 dni
Ilość komentarzy: 284
Oceny: +2081
Kibicuje:
Manchester United Polska Zawisza Bydgoszcz
09.12.2015 / 17:23:26
Wstyd, żenada, kompromitacja. LvG wydał ponad 200 mln i nie wyszedł z najsłabszej grupy LM. To pokazuje jak bardzo obecny Manchester United jest słaby niestety. Jedynie jak najszybsza zmiana trenera coś zmieni w tym zespole. Chciałem, żeby Klopp przyszedł, ale ten już pracuje w Liverpoolu. Kiedyś MU grał efektownie i efektywnie teraz nie gra ani tak ani tak.
Solidny ligowiec
schnor25
Zarejestrowany od: 1708 dni
Ilość komentarzy: 1148
Oceny: +8947
Kibicuje:
Arsenal Londyn Pogoń Szczecin
09.12.2015 / 18:44:32
Nie tyle United słabe, co wszystkie ekipy z Anglii nie są mocne. Może jedynie City na chwilę obecną poważnie wygląda w Europie, bo taki Arsenal, obecna Chelsea czy też United nie są w niczym lepsze od takich Wolfsburgów czy innego Porto.
Kluczowy zawodnik
escobar81
Zarejestrowany od: 761 dni
Ilość komentarzy: 2433
Oceny: +15019
Kibicuje:
Arsenal Londyn Olympique Lyon Napoli Górnik Zabrze Polska Porto Real Madryt
09.12.2015 / 17:17:31
Taki jest sport, nie zawsze jest tak jakbyśmy chcieli. Era Fergusona to już historia. Obecny Manchester United nie wzbudza w rywalach strachu. Kiedyś w składzie byli piłkarze światowej klasy więc i wyniki były.