betclic

Prezes Jagiellonii: Nikt już nie odejdzie tego lata

Ostatnia aktualizacja: 26/07/16 21:48, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

- W trwającym okienku żaden z naszych piłkarzy nie zmieni już przynależności klubowej. Zielone światło na transfer miał jedynie Bartek Drągowski. W przypadku pozostałych naszych zawodników, wszyscy zainteresowani nimi będą musieli obejść się smakiem – przekonuje prezes Jagiellonii Białystok – Cezary Kulesza w rozmowie z oficjalną witryną białostoczan.

Do sekretariatu zespołu z Podlasia w tym okienku transferowym, podobnie jak przed rokiem, wpłynęło wiele ofert, wiele pewnie też jeszcze wpłynie. Jak jednak zapewnia prezes, żadna z nich nie zostanie rozpatrzona.

- W trwającym okienku żaden z naszych piłkarzy nie zmieni już przynależności klubowej. Zielone światło na transfer miał jedynie Bartek Drągowski. W przypadku pozostałych zawodników, wszyscy zainteresowani nimi będą musieli obejść się smakiem. Zdecydowaliśmy się zamknąć ruch transferowy „z klubu” – stanowczo oznajmia Kulesza cytowany przez jagiellonia.pl.

Nie oznacza to jednak, że kadra się nie zmieni. W tym okienku Jagiellonia pozyskała w sumie siedmiu nowych zawodników. Dwóch bramkarzy, dwóch obrońców, dwóch pomocników i napastnika. Okienko transferowe jednak jeszcze trwa, a dopóki trwać będzie, towarzyszyć temu będą spekulacje transferowe łączące różne nazwiska z naszym zespołem.

– Pozyskać zawodnika można zawsze. Dla nas, co jeszcze raz podkreślę, najważniejsze było jednak utrzymanie zespołu z poprzednich rozgrywek. Odszedł od nas jedynie Bartek Drągowski, którego zastąpił klasowy golkiper, przy którym wychowują się następni żądni sukcesu bramkarze. Mogę zapewnić, że w tym okienku na pewno nie odejdzie już od nas żaden zawodnik, a czy się jeszcze wzmocnimy? Czas pokaże. Każdy głodny sukcesu, dobry piłkarz, który byłby ważnym elementem zespołu jest u nas mile widziany. Nie zakładamy jednak licytowania na siłę. Funkcjonujemy w określonych ramach. Do tej pory przynosi nam to wymierne korzyści i nie zamierzamy tego zmieniać – wyjaśnia włodarz białostockiej ekipy.

- Postawa zespołu jest budująca. Cieszy również fakt, że nowi zawodnicy z miejsca stają się wiodącymi postaciami. Ivan Runje, Marian Kelemen czy Maciej Górski zdążyli już w bardzo dobry sposób przedstawić się szerszej publiczności, a przecież w kolejce są następni. Damian Węglarz, Dmytro Chomczenowski czy Damian Szymański. Zwiększyliśmy konkurencję w zespole, na której zależało trenerowi Probierzowi i są tego pierwsze efekty – zauważa Kulesza.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela