betclic

Prezes Lecha: Borussia też była w takiej sytuacji

Ostatnia aktualizacja: 16/09/15 18:21, Komentarzy: 2

4
2
Fot. asinfo

Lech Poznań, mistrz Polski, zajmuje obecnie przedostatnie miejsce w lidze. O kryzysowej sytuacji w poznańskim klubie w audycji radiowej dla radia Merkury opowiadał prezes Lecha, Karol Klimczak.

Mistrzowie Polski w obecnym sezonie w lidze odnieśli zaledwie jedno zwycięstwo. Z dorobkiem czterech punktów lepsi są tylko od Górnika Zabrze. Prezes klubu twierdzi jednak, że należy zachować spokój - Borussia Dortmund rok temu była jednak w tej samej sytuacji, co my teraz - powiedział cytowany przez portal sport.pl.

Klimczak odniósł się przede wszystkim do nieciekawej sytuacji zespołu w Ekstraklasie, cztery punkty uważa za niesatysfakcjonujące, ale podkreślił jednocześnie, że nie należy podejmować nerwowych ruchów - Jeżeli to kogoś usatysfakcjonuje, to mogę powiedzieć: tak, mamy sytuację kryzysową. Ale nie beznadziejną - przyznał.

Prezes Lecha opowiadał następnie o spotkaniu z Maciejem Skorżą i radą drużyny, stwierdził ponadto, że premie za awans do rundy grupowej zostaną wypłacone, ale władze klubu pracują już nad nowym systemem wynagradzania piłkarzy za występy w europejskich pucharach i Ekstraklasie.

Lech Poznań zmierzy się jutro w Lidze Europy z Belenenses Lizbona. Mecz rozpocznie się o godzinie 21:05.
Źródło: sport.pl
Dodaj komentarz
Trampkarz
Tomaszkopawryj
Zarejestrowany od: 593 dni
Ilość komentarzy: 8
Oceny: +24
Kibicuje:
Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Polska Real Madryt FC Basel Warta Poznań KSZO Ostrowiec
16.09.2015 / 18:50:59
asle my to nie kurwa borussia
Trampkarz
Tomaszkopawryj
Zarejestrowany od: 593 dni
Ilość komentarzy: 8
Oceny: +24
Kibicuje:
Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Polska Real Madryt FC Basel Warta Poznań KSZO Ostrowiec
16.09.2015 / 18:51:31
ale*

Tabela