betclic

Prezes Lecha: mamy duże szanse, ale łatwo nie będzie

Ostatnia aktualizacja: 18/07/15 07:55, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Piotr Rutkowski, wiceprezes Lecha Poznań w rozmowie z oficjalną stroną Kolejorza skomentował wyniki losowania 3. rundy kwalifikacji do Ligi Mistrzów. 

- To nie będzie łatwy mecz, bo Bośniacy przyjadą bardzo zmotywowani i zostawią na boisku wiele sił. Teraz skupiamy się wyłącznie na Pogoni Szczecin i środowym rewanżu z drużyną z Sarajewa. A potem dopiero pomyślimy o spotkaniu z FC Basel - mówił Rutkowski. 

- Trafiliśmy na najtrudniejszego przeciwnika w tej rundzie. Wiem, że łatwo nie będzie, ale to jest dwumecz, dlatego mamy duże szanse na awans. Logistycznie będzie to jeden z łatwiejszych wyjazdów i niewątpliwie pod kątem organizacyjnym będzie nam łatwiej przygotować się do meczu w Bazylei - zaznaczył włodarz poznańskiej ekipy. 

- FC Basel to silny rywal, który ma w składzie wielu dobrych piłkarzy i wiem, że ten dwumecz będzie od poznańskich zawodników wymagać wielu sił. Trzeba pamiętać, że Szwajcarzy mają duże doświadczenie na arenie międzynarodowej, bo co roku grają w rozgrywkach europejskich. W zeszłym roku wyszli z grupy w Lidze Mistrzów, ale my nie jesteśmy na straconej pozycji - zauważył. 

- Liczę na duże wsparcie naszych kibiców. Wiem, że w Poznaniu mamy świetną atmosferę i właśnie to będziemy chcieli pokazać Szwajcarom - podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela