betclic

Prezes Zagłębia: Widać, że kadrowo zespół został dobrze dobrany

Ostatnia aktualizacja: 08/11/16 22:12, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Uważam, że na wiosnę gra będzie wyglądała jeszcze lepiej, gdyż zawodnicy pozyskani w ostatnim oknie transferowym przepracują ze sztabem okres przygotowawczy. Konkurencja to najlepszy sposób na zapewnienie koniecznej rywalizacji pomiędzy zawodnikami – powiedział w swoim ostatnim wywiadzie prezes zarządu Zagłębia Lubin, Robert Sadowski. 

Miedziowi po 15. kolejkach LOTTO Ekstraklasy plasują się na trzecim miejscu w ligowej tabeli. Jak do tej pory zgromadzili oni na swoim koncie dwadzieścia cztery punkty, a więc o sześć mniej niż liderująca w tym momencie Lechia Gdańsk. 

Jestem zadowolony z początku sezonu ligowego, start wypadł naprawdę dobrze. Nie można jednak zapominać, że najważniejsza jest tabela po 37 kolejkach. Dziś widać, że kadrowo zespół został dobrze dobrany, a trener ma możliwość rotacji zawodnikami na kolejnych pozycjach – przyznał Robert Sadowski, cytowany przez "zaglebie.com".

Uważam, że na wiosnę będzie to wyglądało jeszcze lepiej, gdyż zawodnicy pozyskani w ostatnim oknie transferowym przepracują ze sztabem okres przygotowawczy. Konkurencja to najlepszy sposób na zapewnienie koniecznej rywalizacji pomiędzy zawodnikami, co w konsekwencji podnosi poziom sportowy i daje trenerowi większe możliwości – zaznaczył.

Od wielu tygodni rozmawiamy z dyrektorem Burlikowskim i trenerem Stokowcem o zbliżających się oknach transferowych. Wspólnie staramy się znaleźć odpowiednie rozwiązania, które pozwolą naszemu klubowi zakończyć ten sezon na eksponowanym miejscu w lidze i ciągle rozwijać drużynę. Na szczęście w wielu obszarach mamy to samo podejście i wzajemnie się uzupełniamy, w uzgodnieniu ostatecznego kształtu polityki transferowej – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela