betclic

Prezydent Barcelony skarży się na decyzje FIFA

Ostatnia aktualizacja: 15/09/15 09:04, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Christian Bertrand / Shutterstock.com

Prezydent FC Barcelona Josep Maria Bartomeu powiedział, że sankcje nałożone na "Dumę Katalonii" są zbyt wysokie i niesprawiedliwe. FIFA zdecydowała się ukarać Katalończyków za nieprawidłowości związane z pozyskiwaniem młodych zawodników.

- Mówiłem już wielokrotnie, że nakładane sankcje są bardzo niesprawiedliwe i zbyt wysokie. Mam nadzieję, że uda nam się odbudować nasze relacje z FIFA, gdy zmieni się jej zarząd - powiedział Bartomeu cytowany przez hiszpański "AS".

- W chwili obecnej sytuacja jest dla nas niezrozumiała. To bardzo krzywdzące dla zawodników i młodych chłopaków, którzy pasjonują się piłką nożną, ale nie mogą uprawiać tego sportu. Powinniśmy im na to pozwolić - dodał.

Prezes Barcy wspomniał również o poziomie sędziowania w hiszpańskiej lidze i zapewnił, że wszelkie kwestie z tym związane będzie omawiał z dala od mediów.

- Martwimy się o wszystko, co dotyczy klubu. Mamy wiele szacunku do sędziów. Sezon jest długi, a zespół gra na bardzo wysokim poziome. Trzy zwycięstwa w lidze są dla nas idealnym początkiem - podkreślił.

- Nadal będziemy poruszać kwestię sędziowania - kiedy będziemy z niego zadowoleni lub gdy pojawią się jakieś wątpliwości. Jeśli jednak coś nam się nie spodoba, rozwiążemy to na osobności - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela