betclic

Prezydent Interu wierzy w Roberto Manciniego

Ostatnia aktualizacja: 27/07/16 10:43, Komentarzy: 0

0
0
Fot. katatonia82 / Shutterstock.com

Inter Mediolan w Stanach Zjednoczonych przygotowuje się do nowego sezonu. Prezydent klubu z San Siro, Erick Thohir, powiedział, że mocno wierzy w pracę trenera Roberto Manciniego.

Ostatnio pojawiły się we włoskich mediach spekulacje, że Inter może w najbliższym czasie zmienić szkoleniowca. -
Roberto Mancini jest naszym trenerem. Na boisku pracuje z drużyną, a poza nim ze sztabem i działaczami. Bardzo mocno wierzę w jego pracę - powiedział Thohir w rozmowie z "Inter Channel".

- Wszyscy razem pracujemy i w przeciągu najbliższych dwóch dni znów się spotkamy, aby sobie pomóc. Mocno wierzę w nasze zarządzenie. Wszyscy pracujemy jako zespół, a nie jako jednostka - podkreślił prezes klubu z San Siro.

- Nowy Jork jest piękny, ale nie jesteśmy tutaj na wakacjach. Rozmawialiśmy z zarządem oraz właścicielem, jak wzmocnić drużynę. Sprzedaliśmy kilku graczy, wykonaliśmy kilka dobrych transferów, aby skompletować naszą kadrę na Ligę Europy, ale nie zamierzamy na tym poprzestać. Wszyscy chcą wzmocnić zespół jeszcze bardziej, abyśmy mogli rywalizować w Serie A i realizować nasze cele. Jednym z nich jest powrót do Ligi Mistrzów - stwierdził Thohir.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela