Priemier Liga: Porażka Rostowa, grał Wilusz

FK Rostów przegrał przed własną publicznością z Achmatem Grozny 0:1 (0:0) w niedzielnym spotkaniu drugiej kolejki rosyjskiej Priemier Ligi.

Kibice zgromadzeni na trybunach na jedyne trafienie w tym meczu czekali do 55. minuty rywalizacji. Na listę strzelców wpisał się wówczas Zaur Sadajew. Były gracz Lecha Poznań okazał się najsprytniejszy w polu karnym gospodarzy i pokonał bramkarza strzałem w długi róg.

W drużynie miejscowych pełne 90 minut rozegrał Maciej Wilusz. Dla Polaka to drugi ligowy występ w tym sezonie.

FK Rostów zajmuje aktualnie 11. miejsce w tabeli ligi rosyjskiej. Podopieczni Leanida Kuczuka mają na swoim koncie jeden punkt, z kolei Achmat Grzony zdobył do tej pory sześć punktów i znajduje się na czwartej pozycji.