betclic

Prijović: Chcemy być pierwsi w tabeli

Ostatnia aktualizacja: 22/02/16 09:15, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

W niedzielę Legia Warszawa pokonała na wyjeździe Zagłębie Lubin 2:1 - Mogłem już w pierwszej naszej akcji strzelić gola. „Niko” świetnie wyłożył mi piłkę, ale bramkarz miał szczęście gdy sparował to uderzenie. Powinienem wykorzystać tę sytuację, ale po chwili się zrehabilitowałem - mówił po ostatnim gwizdku sędziego strzelec pierwszej bramki dla warszawian, Aleksandar Prijović

- Nie było to piękne widowisko, ale zdobyliśmy trzy punkty. W meczu z Zagłębiem dużo walczyliśmy o piłkę i mamy nadzieję, że w kolejnym starciu zdominujemy przeciwnika, tak jak to zrobiliśmy z Jagiellonią - dodał zawodnik cytowany przez Legia.Net.

- Wygraliśmy 2:1 z Zagłębiem i to jest dla nas najważniejsze. Nie zamierzam oceniać nikogo indywidualnie. Gramy jako drużyna. My chcemy wygrywać z każdym z drużyną. Nie ważne, z kim się mierzymy. Naszym celem jest wskoczenie na pierwsze miejsce w tabeli. Kto wie? Może już po następnym meczu nam się to uda - zakończył szwajcarski snajper.

Dzięki wygranej zespół prowadzony przez Stanisława Czerczesowa zajmuje drugie miejsce w tabeli i ma jeden punkt straty do lidera, Piasta Gliwice.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela