betclic

Prijović: Im bardziej mnie nienawidzą, tym lepszy jestem

Ostatnia aktualizacja: 14/09/15 15:07, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

- Dla mnie ważne jest jedno: by szanowali mnie kibice Legii. A reszta? Mam to gdzieś. Im bardziej kibice rywali mnie nienawidzą, tym lepszy się staję - mówił w wywiadzie z legia.com Aleksandar Prijović.

- Jestem napastnikiem, więc żyję ze strzelania goli, ale... jestem szczęśliwy, gdy zwyciężamy. Na razie rozpocząłem siedem meczów w pierwszym składzie i wszystkie z nich wygraliśmy. To ma duże znaczenie. Być może sam nie trafiłem do siatki, ale otwierałem przestrzeń kolegom, ściągając na siebie obrońców. W futbolu liczą się detale. Oczywiście, chciałbym zdobywać wiele bramek i wierzę, że one w końcu przyjdą - stwierdził piłkarz stołecznej ekipy.

- Jeśli rozumiesz futbol, masz świadomość, że na sukcesy składa się mnóstwo malutkich szczegółów. Czasem zdarzy się, że dane zachowanie prawego obrońcy sprawia, że lewy pomocnik strzeli gola. Takie detale mają znaczenie także dla szkoleniowców, którzy zwracają na nie uwagę. Zresztą jestem dużym chłopem, więc rywale skupiają się na mnie, co sprawia, że inni gracze mają więcej miejsca - chwalił się Prijović.

- Zrobię wszystko, by wygrać. Od zawsze. Nie tylko w futbolu. Jeśli stawiam sobie jakiś cel, osiągam go. Spełniam wszystkie swoje marzenia. Chciałem mieć wspaniałą i piękną żonę - mam ją. Chciałem żyć w szczęśliwej rodzinie - spełniło się. Chciałem być piłkarzem - jestem. Marzyłem o grze w reprezentacji - udało się zagrać w tych młodzieżowych, ale jeszcze wszystko przede mną. Chciałem trafić do dużego klubu - jestem w Legii. Chciałem jeździć dobrymi samochodami - nie narzekam. Osiągam wszystko to, na czym zależało mi, gdy byłem małym chłopcem. Mam jeszcze trochę marzeń i wiem, że ciężką pracą je osiągnę - deklaruje snajper cytowany przez legia.com.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela