betclic

Prijović: Musimy zapomnieć o porażkach

Ostatnia aktualizacja: 14/08/16 15:43, Komentarzy: 1

6
1
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

- Straciliśmy kredyt zaufania, który otrzymaliśmy w ostatnim sezonie i musimy zacząć na nowo zwyciężać. Tak nie można grać, to nie jest sposób gry Legii - grzmiał po potyczce z Górnikiem Łęczna snajper mistrzów Polski, Aleksandar Prijović.

Szwajcar w kilku słowach zaapelował do swoich kolegów o poprawę jakości: - Musimy przestać tracić bramki ze stałych fragmentów gry. To są jednak trudne rzeczy, praktycznie nie do wytrenowania. Możesz długo ćwiczyć ten element, a w kluczowym momencie zawodnik, którego kryjesz uwalnia się spod twojej opieki, jest sam i umieszcza piłkę w siatce. To wynik nie do zaakceptowania dla nas. Najważniejszy mecz sezonu z Dundalk już za kilka dni. Musimy zapomnieć o ostatnich dwóch porażkach - mówił Prijović cytowany przez portal Legia.Net.

- Fizycznie czuję się bardzo dobrze. Mogę grać po dziewięćdziesiąt minut w każdym spotkaniu. To nie jest problem. Jesteśmy źli na siebie i musimy właściwie zareagować w kolejnej potyczce. Tak jak mówiłem wcześniej – przed nami najważniejszy mecz sezonu - podsumował napastnik warszawskiej ekipy.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
luNq69
Zarejestrowany od: 769 dni
Ilość komentarzy: 5942
Oceny: +30174
Kibicuje:
Liverpool FC Napoli Wisła Kraków Polska Sevilla Guangzhou Evergrande Termalica Nieciecza
15.08.2016 / 18:59:09
Warto by bylo odbic sie wkoncu od dna, zwlaszcza ze teraz kto wie czy nie najwazniejszy mecz w sezonie ...

Tabela