Primera Division: Porażka lidera

Millars, wikipedia
Villarreal przegrał pierwsze spotkanie w tym sezonie. Zawodnicy "Żółtej Łodzi Podwodnej" w meczu siódmej kolejki La Liga ponieśli porażkę 0:1 z Levante.

Jedynego gola dla gospodarzy zdobył Deyverson w 83. minucie gry. 24-letni Brazylijczyk wykorzystał dośrodkowanie Nabila Ghilasa i strzałem z woleja zaskoczył Alphonse'a Areolę. Goście od 36. minuty spotkania grali w dziesiątkę, bo drugą żółtą kartkę obejrzał Bojan Jokić.

Dla Levante było to pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Piłkarze Lucasa Alcaraza do tej pory zajmowali ostatnie miejsce w tabeli. Dzięki wygranej awansowali na osiemnastą pozycję w lidze.

Villarreal może dzisiaj stracić pozycję lidera Primera Division. O godz. 20:30 rozpoczną się derby Madrytu, w których Real zmierzy się z Atletico.