Próba generalna przed EURO: Polska wyrównuje, ale Holandia odpowiada kolejnym golem i znowu prowadzi [VIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 01/06/16 19:35, Komentarzy: 42

19
42

Adam Nawałka ogłosił przedwczoraj kadrę reprezentacji Polski na Euro 2016. Dzisiaj wybrańcy selekcjonera sprawdzą swoją formę w meczu z Holandią, który można potraktować jako próbę generalną przed mistrzostwami we Francji.

W pierwszych minutach Holendrzy dłużej się utrzymywali przy piłce, ale to biało-czerwoni stworzyli sobie pierwsze dogodne okazje do zdobycia bramki.

W siódmej minucie w doskonałej sytuacji znalazł się Arkadiusz Milik. Polski napastnik miał przed sobą tylko bramkarza, ale trafił w poprzeczkę. Za moment nieprzyjemny strzał na bramkę tuż zza pola karnego oddał Krzysztof Mączyński, lecz Cillessen na raty złapał piłkę.

Tymczasem to Holandia jako pierwsza zdobyła bramkę. W 33 minucie bramkę uderzeniem głową zdobył, zupełnie niepilnowany w polu karnym, Vincent Janssen.

Polacy w pierwszych minutach drugiej połowy nie sprawiali wcale lepszego wrażenia, ale w 60 minucie gola wyrównującego strzelił Artur Jędrzejczyk. Obrońca wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego, pewnie pokonując bramkarza rywali uderzeniem głową.

W 76 minucie to Holendrzy znowu byli na prowadzeniu. Gola na 2:1 dla Holandii strzelił Georginio Wijnaldum. Rywale wykorzystali nieporadność naszej obrony w polu karnym. Podanie od Narshingha otrzymał wspomniany Wijnaldum, który nie miał problemów z pokonaniem Wojciecha Szczęsnego.

A oto w jakim składzie reprezentacja Polski zaczęła mecz towarzyski z Holandią:

Polska: Wojciech Szczęsny - Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Michał Pazdan, Artur Jędrzejczyk - Jakub Błaszczykowski, Krzysztof Mączyński, Piotr Zieliński, Kamil Grosicki - Arkadiusz Milik, Robert Lewandowski

Trener rywali, Danny Blind, desygnował do gry następujących piłkarzy:

Holandia: Cillessen - Tete, Bruma, van Dijk, Willems - van Ginkel, Bazoer, Wijnaldum -Berghuis, Janssen,  Promes.
01.06.2016 / 22:46:14
Ci co mówią, że Polska jest słaba i nie poradzi, wygraliśmy większość meczy towarzyskich. Niemcy przegrali 3:1 ze Słowenią a Belgia zremisowała z Finlandią gdzie Polska wygrała 5:0. Trochę WIARY. Nie bądźcie takimi CEBULAKAMI, którzy zazdroszczą każdemu co ktoś w życiu osiągną i ma lepiej niż ja.
bandi401
Zarejestrowany od: 1162 dni
Ilość komentarzy: 38
Oceny: +267
01.06.2016 / 22:44:59
Wnioski po meczu : Pazdan wylatuje na zbity pysk nawet w meczu bez stresu gra jak by miał kupę w portkach chaos i pożoga. Mączyński tylko jako rezerwa za Krychę na 2 minuty na grę na czas. Linietty szkoda gadać. Reszta hujowo ale stabilnie.
mareq133
Zarejestrowany od: 1290 dni
Ilość komentarzy: 494
Oceny: +583
Bayern Monachium Borussia Dortmund Islandia Unia Tarnów Termalica Nieciecza
01.06.2016 / 22:38:37
no przyznam ze graja dokladnie tak samo jak 8 at temu..8 lat i nic sie nie zmienilo... CHAOSSSSS, zero zgrania. Proponuje wiece imprez na zgrupowaniach, mniej treningu, mniej sparingow. a trenowac tylko i wylacznie rzuty karne i rozne, a podania tylko z miejscu i koniecznie pilke podnosic na wysokoc 4 - 5 metrow zeby sie nie dalo kopac z pierwszej. w pole karne wchodzi jeden albo w ogole niech nikt nie wchodzi to nie bedzie blamazu.... come on, jedziemy ...do domu
Gorgu
Zarejestrowany od: 389 dni
Ilość komentarzy: 26
Oceny: +278
Manchester United Bayern Monachium Juventus Turyn Napoli Polska
01.06.2016 / 22:21:36
Kur... dlaczego znowu 1 napastnikiem? To sparing czy bronienie wyniku...
/ -11
To Holandia powinna grac na euro zamiast polskich patalachow.
AndrijToJa15
Zarejestrowany od: 532 dni
Ilość komentarzy: 2141
Oceny: +18775
Liverpool FC Francja Bayern Monachium AC Milan Pogoń Szczecin Polska FC Barcelona Sevilla Lechia Gdańsk
01.06.2016 / 22:09:36
Zobacz tylko jak sobie Holandia radziła w eliminacjach, dopiero później coś pisz ;)
Admirał
Zarejestrowany od: 1267 dni
Ilość komentarzy: 48
Oceny: +261
01.06.2016 / 21:55:05
pierdol się zdrajco. Mecz jeszcze się nie skończył. Wstyd mi za takich Polaków jak ty
mareq133
Oceny: +583
01.06.2016 / 21:46:48
Pazdam to jedna wielka dziura, zero asysty piszczkowi nie pomaga w ogole. to bedzie jedna wielka dziura ktora wszyscy beda aakowac na nasza bramke. Pazda ma na podeszwach zkorki od banana, nie mam mecza zeby sie nie posliznal...to bedie katastrofa, tak samo jak NieSzczesny na bramce...chociaz dzisiaj wyjatkowo nie pajacuje tylko broni calkiem niezle.
Fives
Zarejestrowany od: 1079 dni
Ilość komentarzy: 3863
Oceny: +21562
Borussia Dortmund Polska FC Barcelona Stomil Olsztyn
01.06.2016 / 21:41:14
Pazdan gra straszne gówno. Szkoda, że Milik nie strzelił bramki.
Ale Boże... już rzygam tym pie*doleniem Hajty. Na początku było śmiesznie, ale co chwile coś mu nie pasuje w każdym zawodniku. Ekspert od każdego aspektu...
kalapita
Zarejestrowany od: 1537 dni
Ilość komentarzy: 128
Oceny: +833
Liverpool FC Jagiellonia Białystok
01.06.2016 / 21:39:09
Chujowo ustawieni jesteśmy, Holendrzy rozklepują naszą obronę jednym zagraniem na wybiegającego. Koncentracja kurwa jego mać!
janmudzyn2
Zarejestrowany od: 522 dni
Ilość komentarzy: 2257
Oceny: +13550
Polska Termalica Nieciecza
01.06.2016 / 21:24:51
Ajj Jansenn strzelił ''główkę głową'' i 0:1 :/ Do boju Polsko trzeba to odrobić !
Bauauahaahahah nadmuchiwanie balonika.

Młodzieżówka Holandii klepie jak chce super gwiazdorów z Polski hahahahhaa, co tam Błaszczykowski robi co w Fiorentinie go nawet z ławki nie wpuszczali, masakra
szpaku_
Zarejestrowany od: 192 dni
Oceny: +319
Polska
01.06.2016 / 21:22:29
Widac luke w srodku pod nieobecnosc Krychowiaka, troszke bez animuszu w 1 polowie
sugawolf
Zarejestrowany od: 588 dni
Ilość komentarzy: 620
Oceny: +2964
Chelsea Londyn
01.06.2016 / 21:22:12
Karygodna postawa obrony przy golu... 4 obrońców przeciwko 1 napastnikowi i nikt nie podbiegł, nikt nawet nie wyskoczył, po prostu zamarli w miejscu.

Oby na Euro poziom koncentracji był wyższy.
mareq133
Oceny: +583
01.06.2016 / 21:48:30
no przez 9 dni to sie chlopaki zgraja....pewnie znowu iprezy helikopter i smichy chichy... bo u nas reprezentacja to taki zjazd na piknik a nie oranie pola na zasiew.
mareq133
Oceny: +583
01.06.2016 / 20:56:02
heheheh tradycja zobowiazuje strzal z 21 metra Maczynski...brawo, bardziej sygnalizowac nie mogl, slabiej kopnac tez nie mogl z takiego przygotowania.
Oceny: -1
Arsenal Londyn Chelsea Londyn Manchester United Bayern Monachium Borussia Dortmund Juventus Turyn Polska Real Madryt
01.06.2016 / 21:38:32
kazik197726
Oceny: 0
Polska
01.06.2016 / 20:41:14
hi gdzie lub jak sie wlancza tutaj ten mecz??
Kamilcak
Zarejestrowany od: 1169 dni
Ilość komentarzy: 2327
Oceny: +20231
Lech Poznań Polska Real Madryt
01.06.2016 / 20:37:54
N A P I E R D A L A M Y!!!!!!!!!!!!!!! TUTUTUTUTUUTUTUTUTUTUTUTUTUTUTTUTUTUTUTU I 2:0
havker67
Zarejestrowany od: 1419 dni
Ilość komentarzy: 22
Oceny: +327
Tottenham Hotspur Górnik Łęczna Polska Deportivo La Coruña
01.06.2016 / 20:22:09
Krycha zamiast Mączara i mamy nasz najsilniejszy skład :)
Halamadrid319
Zarejestrowany od: 696 dni
Ilość komentarzy: 8385
Oceny: +41067
Arsenal Londyn Leicester City FC PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia Real Madryt
01.06.2016 / 20:15:57
Polska zagra najmocniejszym składem! I dobrze. Pokonamy Holandię! :)
mareq133
Oceny: +583
01.06.2016 / 21:51:02
Ha hahahaha hehehehehe ohohohohooho leze i smiejee sie od 2 dni.
lansbansomg
Zarejestrowany od: 680 dni
Ilość komentarzy: 827
Oceny: +6935
Polska
01.06.2016 / 20:07:55
Byle bez kontuzji. Dobrze, ze Krycha na ławce - trzeba oszczędzać siły na turniej.
01.06.2016 / 19:56:09
co za czasy, Holandia nie ma żadnego wielkiego nazwiska w 11, jedyne znane mi osoby to Cillessen i Bazoer.... co za czasy
FanUFC
Zarejestrowany od: 464 dni
Ilość komentarzy: 178
Oceny: -58
Chelsea Londyn Real Madryt
01.06.2016 / 20:08:42
Depay i wijnaldum - najwieksze gwiazdy holandii - jeden z amn utd, drugi powinine grac spokojnie w sredniaku premier league
mareq133
Oceny: +583
01.06.2016 / 19:51:30
/ -19
KURWA MAC zabronic szczesnemu stawania na bramce..ewentualnie wystawiac go na mecze towarzyskie. Jest za cienki na gre w Arsenalu to znaczy ze jest za cienki zeby grac w reprezentacji.
01.06.2016 / 19:43:39
Jeśli i oby nie było kontuzji to pewnie bardzo podobną 11 wyjdziemy na irlandię. Nie wiem czy lepszy nie byłby Olkowski za Rybusa, ale Nawałka wie co robi. Do boju.
paulos
Zarejestrowany od: 1375 dni
Ilość komentarzy: 159
Oceny: +1499
Cracovia Real Madryt
01.06.2016 / 19:43:22
Mączyński... oby Krychowiak był zdrowy na Euron a 100%.
/ -13
kontuzje beda bo nasz sztab nie potrafi przygotowac kopaczy tak zeby nei bylo kontuzji, a kopacze wcale nie lepisi bo polapali kontuzje w ostatnich meczach zamiast sie oszczedzac przed Euro. Do tego 2-3 kontuzje i zlamanie na zgrupowaniu to juz pokazuje profesjonalnosc przygotowania reprezentacji.
Falalala
Ilość komentarzy: 965
Oceny: +6279
Argentyna Jagiellonia Białystok Polska FC Barcelona
01.06.2016 / 20:13:11
Mareq123 kontuzje to ty masz mózgu .W każdej drużynie trafiają sie kontuzje i trzeba być idiotą żeby kwestionować profesjonalizm przygotowania kadry na podstawie urazów zawodników ...