betclic

Probierz: Byliśmy zdecydowanie lepsi

Ostatnia aktualizacja: 30/10/16 19:31, Komentarzy: 2

0
2
Fot. ASInfo

- Wygraliśmy zasłużenie, byliśmy zdecydowanie lepsi i czekamy na kolejne wyzwania. Możemy spokojnie kontynuować naszą pracę, jesteśmy w czubie tabeli i nie musimy oglądać się za siebie - powiedział Michał Probierz, cytowany przez oficjalną stronę Jagiellonii.

W meczu 14. kolejki LOTTO Ekstraklasy, Jagiellonia Białystok pokonała na wyjeździe Cracovię 3:1. Trener "Jagi", Michał Probierz chwalił swoją drużynę po spotkaniu z "Pasami" i stwierdził, że była ona zdecydowanie lepsza niż krakowski kub.

- Wygraliśmy na trudnym terenie, dlatego tym bardziej cieszę się z postawy i podejścia mojego zespołu. Większość rzeczy wychodziła nam bardzo dobrze, również zmiana taktyki w trakcie gry, z czego cieszę się najbardziej. Wygraliśmy zasłużenie, byliśmy zdecydowanie lepsi i czekamy na kolejne wyzwania. Możemy spokojnie kontynuować naszą pracę, jesteśmy w czubie tabeli i nie musimy oglądać się za siebie - ocenił Probierz.

Dzięki wygranej białostoczanie utrzymali się na pozycji wicelidera LOTTO Ekstraklasy i mają trzy punkty przewagi nad trzecią Bruk-Bet Termalicą Nieciecza.

- Cieszymy się, że wciąż jesteśmy w czołówce, nieco zostawiliśmy pozostałe drużyny z tyłu i to inne zespoły muszą się martwić tym, żeby nas dogonić. Czekają nas teraz bardzo ciężkie i ciekawe pojedynki, dlatego cieszę się, że inni zawodnicy się na te mecze wyleczą. To jest dla nas następny krok - dodał szkoleniowiec Jagiellonii.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 342 dni
Ilość komentarzy: 7534
Oceny: +21219
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
04.11.2016 / 18:42:28
Tak. Zasłużone 3 pkt!
Junior
Tomcio955
Zarejestrowany od: 454 dni
Ilość komentarzy: 96
Oceny: +486
Kibicuje:
Manchester United Leicester City FC AC Milan Ruch Chorzów Jagiellonia Białystok FC Barcelona Polska U21
30.10.2016 / 19:37:42
Prawda, Jagiellonia zasłużyła w tym meczu na 3pkt.