betclic

Probierz: Chcemy pokazać, że się podnieśliśmy

Ostatnia aktualizacja: 19/02/16 11:02, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

To dla nas bardzo ważne. Nie możemy teraz przegrać. Zawodnicy wiedzą, co muszą poprawić i nie musimy im przypominać poprzedniego spotkania, nie ma potrzeby biczowania ich - powiedział przed spotkaniem ze Śląskiem Wrocław trener Jagiellonii Białystok, Michał Probierz.

W ostatniej serii gier "Jaga" wysoko przegrała na wyjeździe z Legią Warszawa.
- Taki wynik nie może nie wpłynąć na morale. Nie tak sobie wyobrażaliśmy poprzedni mecz. W szczególności ja sobie tak tego nie wyobrażałem. Jestem przekonany, że w Turcji wykonaliśmy naprawdę kawał dobrej roboty, że byliśmy poukładani, dobrze potrafiliśmy realizować swoje zadania w meczach, a tymczasem przyjeżdżamy do Polski, gramy pierwszy mecz w lidze i wyglądamy jakbyśmy nigdy w piłkę nie grali - powiedział 43-letni szkoleniowiec, cytowany przez oficjalną klubową stronę internetową.

- Wytłumaczenie jest jedno. Nie wytrzymaliśmy obciążenia tego meczu, nie mówię tutaj nawet o presji, a o podstawowych elementach. Uczulaliśmy się na przetrzymanie pierwszej fazy spotkania, a tego zupełnie nie zrobiliśmy lub zrobiliśmy to fatalnie - dodał.

- To dla nas bardzo ważne. Nie możemy teraz przegrać. Zawodnicy wiedzą, co muszą poprawić i nie musimy im przypominać poprzedniego spotkania, nie ma potrzeby biczowania ich. Takie rzeczy się zdarzają, a teraz musimy zrobić wszystko, żeby się zrehabilitować. Dobrze, że gramy już w piątek, bo wszyscy chcemy pokazać, że po tym meczu z Legią potrafiliśmy się podnieść - zakończył.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior
anastazja.potocka
Zarejestrowany od: 578 dni
Ilość komentarzy: 98
Oceny: +1143
Kibicuje:
Inter Mediolan
19.02.2016 / 11:51:37
Kim jesteś? Jesteś zwycięzcą! - pozdrawiam trenera Probierza - Piotr Blandfort