betclic

Probierz: Dawno się tak nie cieszyliśmy

Ostatnia aktualizacja: 13/03/16 12:09, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

- Gratuluję zespołowi, bo podnieść się po takiej porażce, jak ta w Gdańsku, jest bardzo trudno. Co bardzo cieszy, to sposób, w jaki graliśmy. To było nasze najlepsze spotkanie tej wiosny - powiedział po spotkaniu z Górnikiem Łęczna szkoleniowiec Jagiellonii Białystok, Michał Probierz, cytowany przez oficjalną stronę klubu.

- Potrafiliśmy utrzymać się przy piłce, dobrze ją rozegrać. Oddaliśmy 17 strzałów, choć być może zbyt mało z nich było celnych. Dla takiej gry właśnie zmieniliśmy ustawienie. Chcieliśmy dokładniej rozgrywać piłkę, dlatego zamiast Góralskiego grał Romanczuk, aby wygrywał pojedynki główkowe z groźnymi zawodnikami Górnika oraz aby nasze rozegranie piłki było lepsze – dodał trener Jagi, który zwracał uwagę również na dobry stan psychiczny i fizyczny swoich zawodników.

- Bardzo ważne było też psychiczne podejście naszych zawodników. Przed nami trzy arcyważne spotkania, ale jesteśmy w grze. Potwierdziło się to, co mówiłem. W Gdańsku nie wytrzymaliśmy meczu fizycznie, ale dziś pod tym względem wyglądaliśmy bardzo dobrze od pierwszej do ostatniej minuty. Chwała zespołowi za to. Po meczu z Wisłą czeka nas dłuższa przerwa, dzięki której być może kilku zawodników się wyleczy i nasz wachlarz rozwiązań będzie większy. Ważne jest też nasze morale i radość zawodników po tym zwycięstwie, bo tak cieszącej się Jagiellonii dawno nie widziałem  – tłumaczył Probierz, wskazując także na dobry występ Brazylijczyka Gutiego.

- Pozytywny występ zanotował również Guti, który czekał na swoją szansę i wszedł bardzo dobrze do gry. Być może zbyt szybko dostał kartkę, ale z jego występu jestem bardzo zadowolony – zakończył.

Źródło: jagiellonia.pl
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela