betclic

Probierz dementuje: Nie ma rozmów z Górnikiem

Ostatnia aktualizacja: 25/04/16 18:27, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

Oficjalna strona Jagiellonii opublikowała oświadczenie trenera Michała Probierza. Szkoleniowiec zdementował w nim plotki, jakie pojawiały się w ostatnich dniach. Poniżej prezentujemy treść stanowiska opiekuna Jagi:

- Odnosząc się do publikacji portalu Futbol News, chciałbym zaprzeczyć, iż prowadzę rozmowy z innymi klubami odnośnie podjęcia pracy jako szkoleniowiec. Na pewno takim klubem nie jest Górnik Zabrze. Obecnie łączy mnie umowa z Jagiellonią Białystok, ważna do 30 czerwca 2017 roku i w najbliższym czasie nie planuję zmienić otoczenia. Pomimo, że w jednym z ostatnich wywiadów wspomniałem, iż darzę klub z Zabrza szczególnym sentymentem i chciałbym tam kiedyś pracować, pisanie o tym w kontekście najbliższych miesięcy jest kłamstwem. Biorę odpowiedzialność za moją pracę w Białymstoku. Wraz z zarządem i akcjonariuszami Jagiellonii mamy wspólną wizję budowy drużyny i jesteśmy co do tego zgodni.

Próba zmiany mego miejsca pracy przez niektóre media jest niczym innym jak tylko wrzucaniem kolejnego kamyka do naszego ogródka. Do zobaczenia przy Słonecznej w najbliższą niedzielę. Pozdrawiam, Michał Probierz.

Źródło: jagiellonia.pl
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
Ryba3
Zarejestrowany od: 1734 dni
Ilość komentarzy: 2104
Oceny: +13486
Kibicuje:
RSC Anderlecht Napoli Jagiellonia Białystok Polska FC Barcelona
25.04.2016 / 20:00:44
Probierz to swój ziomeczek.
Niech będzie trenerem Jagielloni jak najdłużej !!!