betclic

Probierz: Dwa dni regeneracji to problem

Ostatnia aktualizacja: 23/09/15 21:00, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

Trener Jagiellonii Białystok Michał Probierz po przegranej z Zagłębiem Lubin 0:2 w spotkaniu 1/8 finału piłkarskiego Pucharu Polski narzekał na zbyt napięty terminarz dla jego podopiecznych w tym sezonie.

- Dwa dni regeneracji na tym poziomie są problemem. Zagłębie było szybsze, wygrywało pojedynki główkowe, szczególnie w początkowej fazie spotkania - podkreślił Probierz cytowany przez oficjalną stronę Jagiellonii.

Na Stadionie Miejskim w stolicy Podlasia bramki dla "Miedziowych" zdobyli jeszcze przed przerwą efektownymi strzałami głową Czech Michal Papadopulos oraz Karol Piątek.

- Ta porażka to nasz duży problem szczególnie jeśli mówimy o budowaniu morale. Musimy przyjąć ją z honorem. Teraz trzeba się wzmocnić. Przed nami trudne dni, żeby to wszystko poskładać w całość - stwierdził opiekun Jagiellonii.

- Nie odpuściliśmy tego meczu. Chcieliśmy wywalczyć awans, ale nam się nie udało. Mogę pochwalić swój zespół za drugą połowę, w pierwszej odsłonie nie byliśmy należycie zorganizowani - zapewnił na koniec Michał Probierz.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1336 dni
Ilość komentarzy: 7931
Oceny: -8848
24.09.2015 / 02:21:28
Jeszcze ze dwie porazki w lidze i Probierz bedzie szukal pracodawcy.