betclic

Probierz: Jestem spokojny o zwycięstwo w Chorzowie

Ostatnia aktualizacja: 10/12/15 14:51, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

- Jestem bardzo spokojny przed tym meczem. Jeszcze nigdy nie wygrałem przy Cichej, ale w życiu nic nie trwa wiecznie i mam nadzieję, że w najbliższym meczu przełamie tą passę. Jestem bardzo spokojny o nasze zwycięstwo w Chorzowie – mówi przed meczem z Ruchem trener Jagiellonii – Michał Probierz.

- Dobrze łączą rutynę z młodością. Dodatkowo mają dobrego trenera. Trzeba przyznać, że Ruch to bardzo poukładany i doświadczony zespół. Surma i Zieńczuk mają już chyba wspólnie więcej występów w Ekstraklasie, niż nasz cały zespół. To na pewno bardzo dobra drużyna, która jest bardzo groźna w kontrataku – opisuje najbliższego rywala swojej drużyny Probierz cytowany przez oficjalną stronę białostoczan.

Po odbyciu kary za cztery żółte kartki do składu wraca Rafał Grzyb, którego doświadczenia zabrakło w meczu z Górnikiem Zabrze. Czy w związku z tym możemy spodziewać się powrotu kapitana do wyjściowej jedenastki? - Powrót Rafała zawsze jest dodatkową opcją – ucina w swoim stylu trener.

- W meczu z Górnikiem nie zagraliśmy złego spotkania. Pomogliśmy oczywiście rywalom, bo popełniliśmy zbyt proste błędy. Wiadomo, że statystykami meczu się nie wygrywa, ale jak spojrzymy w raport z tamtego spotkania to mieliśmy zarówno lepsze posiadanie piłki, jak i większy procent skutecznych podań. Brakowało nam jednak do Górnika nieco w tej najważniejszej statystyce. Takie jest życie, trzeba się uczyć i wyciągać wnioski. Jesteśmy młodym zespołem, który ciągle musi się doskonalić. Gdy słyszę opinie, że mamy taki dobry i doświadczony zespół, to się nieco dziwie, bo to tak jakby ktoś nie patrzył na to, kto gdzie grał przed rokiem. Pewnych rzeczy nie da się po prostu tak szybko przeskoczyć – zakończył swoją wypowiedź szkoleniowiec.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!