betclic

Probierz: Lech mnie nie interesuje

Ostatnia aktualizacja: 28/07/16 21:48, Komentarzy: 2

0
2
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

- Już w Warszawie pokazaliśmy kilka dobrych momentów. Potwierdziliśmy to w ubiegłą sobotę z Ruchem, ale nie możemy się zatrzymywać, stale musimy potwierdzać swoją wartość. Najważniejsze jest, żebyśmy nie mieli podczas meczu momentów przestoju, w których zdarzyć może się wszystko – przekonuje przed spotkaniem z Lechem Poznań szkoleniowiec Jagiellonii, Michał Probierz.

- Dla nas liczy się systematyczna praca. Nie da się nagle wszystkiego zmieniać pod kątem danego rywala. Wiemy, jak chcemy grać i stale doskonalimy te elementy, w których chcemy być mocni, i które przynoszą nam wymierne korzyści. Wiemy, że pewne rzeczy musimy jeszcze dołożyć do naszego repertuaru, żebyśmy lepiej funkcjonowali. Na pewno po udanym początku przeciwnicy też nas doceniają i bardziej nam się przyglądają, dlatego też pewne rzeczy możemy akcentować inaczej w celu zaskoczenia rywala. Na pewno jednak nie będziemy zmieniać swojego nastawienia – tłumaczy szkoleniowiec Jagi cytowany przez oficjalną stronę ekipy z Podlasia.

Zapytany o drużynę przeciwną, Probierz odpowiedział w swoim stylu: Lech mnie zupełnie nie interesuje. Skupiamy się na sobie.

- Chcieliśmy mieć 6 punktów, a mamy 4. Przespaliśmy pierwszą połowę na Legii, ale trzeba też pamiętać, że po letnich wzmocnieniach składu potrzebujemy trochę czasu na udoskonalanie naszej gry, to co nie zadziało w pierwszym meczu, zaczęło działać w drugim, teraz chcemy by kolejne elementy naszej gry zaczęły funkcjonować, tak jak sobie to zakładamy. Wciąż wiele pracy przed nami – tłumaczy trener Żółto-Czerwonych.

- Mecz z Ruchem pokazał, że w bardzo dobrej dyspozycji jest Konstantin Vassiljev, który szczególnie w pierwszej połowie fantastycznie dogadywał się z Maćkiem Górskim. Obaj wyglądali, jakby grali ze sobą od lat. Czy ta telepatyczna niemalże nić komunikacyjna była zaskoczeniem dla trenera? - Jakbym był zaskoczony, to nie mógłbym być trenerem – przyznaje Michał Probierz i dodaje - Jest spora grupa ludzi, która już była. Nie jesteśmy już zespołem, który musi się budować od nowa. Stąd pewne rzeczy łatwiej wypracować. Później przychodzą właśnie takie efekty, jak współpraca Maćka i Kosty - zaznaczył były opiekun m.in. krakowskiej Wisły.

Co trzeba zrobić, żeby z Poznania wracać z trzema punktami? Recepta naszego trenera jest prosta - Zdobyć jedną bramkę więcej - podsumował trener białostoczan.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Mistrz
Halamadrid319
Zarejestrowany od: 860 dni
Ilość komentarzy: 8816
Oceny: +41151
Kibicuje:
Arsenal Londyn Leicester City FC AS Monaco PSG Juventus Turyn PSV Eindhoven Feyenoord Lech Poznań Polska Portugalia
30.07.2016 / 23:35:53
Brawo Jagiellonia.
Kapitan
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1362 dni
Ilość komentarzy: 8127
Oceny: -8844
29.07.2016 / 03:36:35
Lech musi sobie odbic tak duza strate punktow,a wiec ofiara bedzie Jagielonia.

Tabela