betclic

Probierz: Mamy plan, ale i problemy

Ostatnia aktualizacja: 15/08/16 14:50, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

– Mamy swój plan, ale też mamy swoje problemy. Musimy sobie z nimi radzić. Chcemy pojechać do Płocka, zagrać tam bardzo dobre spotkanie i wygrać. Niemniej jednak doceniamy rywali – stwierdził przed meczem z Wisłą Płock szkoleniowiec Jagiellonii Białystok, Michał Probierz.

Żółto-Czerwoni po 4. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmują w ligowej tabeli drugie miejsce. Jak do tej pory Jaga zgromadziła na swoim koncie dziesięć punktów. Do liderującego Zagłębia Lubin traci w tym momencie jedno "oczko".

– Widać, że Marcin Kaczmarek ma grupę ludzi, która prezentuje się bardzo solidnie. Fajnie, że są trenerzy, których wspierają prezesi, tak jak ja mam wsparcie w zarządzie i właścicielach. Podobnie jest w przypadku Marcina i to jest bardzo istotne, żeby to działało właśnie w taki sposób – powiedział Michał Probierz, cytowany przez "jagiellonia.pl".

– Mamy swój plan, ale też mamy swoje problemy. Musimy sobie z nimi radzić. Chcemy pojechać do Płocka, zagrać tam bardzo dobre spotkanie i wygrać. Niemniej jednak doceniamy rywali, wiedząc że są bardzo groźni przy stałych fragmentach gry. To bardzo solidny zespół w tym aspekcie i musimy temu zaradzić – zaznaczył.

– Rywalizacja jest spora. Na treningach niektórzy czasem grają w jednej drużynie, czasem w drugiej, żeby zdawali sobie z tego sprawę. Na Zachodzie jest to normalne, a tutaj czasem jest problem, bo jeden czy drugi zawodnik zaczyna płakać w mediach, że jest bardzo ciężko i lepiej mu odejść tam, gdzie będzie grał. Prawda jest taka, że często ci piłkarze nie mają po co na Zachód wyjeżdżać – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela