betclic

Probierz: Mamy trzecie miejsce w grupie B, choć skazywano nas na porażkę

Ostatnia aktualizacja: 14/05/16 21:26, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

– Wystawiony skład przez Marcina Brosza pokazywał, że Korona chce wygrać ten mecz za wszelką cenę i przedłużyć swoją passę. Dlatego tym bardziej gratuluję swoim zawodnikom, bo pokazali, że potrafią grać w piłkę – powiedział po spotkaniu ze Złocisto-Krwistymi trener Jagiellonii, Michał Probierz.

Żółto-czerwoni sezon 2015/2016 w ostatecznym rozrachunku zakończyli na trzecim miejscu w grupie spadkowej. Dziewiąta Wisła Kraków po trzydziestu siedmiu spotkaniach ma nad Jagą cztery punkty przewagi.

– Na początku widać było, że wielu młodych zawodników nie najlepiej weszło w mecz. Nie potrafiliśmy utrzymać się przy piłce, ale z minuty na minutę wyglądało to lepiej. Potrafiliśmy bardzo ładnie rywala skontratakować, jeszcze brakowało trochę spokoju, ale wiedzieliśmy, że Korona zaatakuje nas wysokim pressingiem – stwierdził były szkoleniowiec Wisły Kraków, cytowany przez "jagiellonia.pl".

– Wystawiony pierwszy skład przez Marcina Brosza pokazywał, że Korona chce wygrać ten mecz za wszelką cenę i przedłużyć swoją passę. Dlatego tym bardziej gratuluję swoim zawodnikom, bo pokazali, że potrafią grać w piłkę. Wciąż trzeba im dużo pracy i czasem trzeba ich sprowadzić na ziemię, tak jak Karola Świderskiego, który po ostatnim meczu, gdy praktycznie go nie było na boisko – zaznaczył.

– Dziękuję bardzo kibicom, którym to zwycięstwo się z przebiegu sezonu należało, bo byli z nami do końca, na dobre i na złe, również w tych najtrudniejszych momentach. Dzięki tej wygranej zajmujemy w grupie B trzecie miejsce, choć wielu skazywało nas na porażkę – podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela