betclic

Probierz: Narzuciliśmy Śląskowi swój styl

Ostatnia aktualizacja: 17/09/16 10:11, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

- Gratuluję zespołowi, bo zagrał bardzo dobre spotkanie - powiedział Michał Probierz, trener Jagiellonii, po zwycięstwie ze Śląskiem we Wrocławiu 4:0, cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu z Białegostoku.

- Widać było, że od samego początku zawodnicy są skoncentrowani. Od początku staraliśmy się narzucić swój styl gry i to się udało - cieszył się szkoleniowiec "Jagi".

- Trochę żałujemy, że w kilku sytuacjach nie dogrywaliśmy sobie piłki, ale zawodnicy po prostu za bardzo w siebie uwierzyli. Tak to bywa w piłce - stwierdził trener "Żółto Czerwonych".

- Jest to dla nas ważne zwycięstwo, ale już myślimy o meczu z Koroną, który mamy za tydzień. To będzie bardzo ciężkie spotkanie, dlatego musimy się do niego bardzo dobrze przygotować. Potem mamy mecz z Pogonią w Pucharze Polski, dlatego tym bardziej wierzę, że kilku zawodników zdąży się do tego czasu wyleczyć. Chwała zawodnikom, bo niektórzy z nich grają z urazami. Dlatego teraz mamy dwa dni wolnego, aby oni odpoczęli i zaczynamy przygotowania do następnych spotkań - zakończył Probierz.

Jego podopieczni są liderem LOTTO Ekstraklasy. W dziewięciu rozegranych meczach zdobyli 19 punktów.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 316 dni
Ilość komentarzy: 7276
Oceny: +20490
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
25.09.2016 / 06:19:28
Bravo Probierz.

Tabela