betclic

Probierz: Nie ma co gdybać, nie wracamy do przeszłości

Ostatnia aktualizacja: 01/05/16 11:10, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

- Trudno taki mecz, rozegrany całkiem niedawno, wyprzeć z pamięci. Tym bardziej, że ewentualna wygrana mogłaby wiele zmienić w naszej sytuacji, przez co dziś moglibyśmy być w zupełnie innym miejscu. Nie ma już jednak co gdybać, to jest przeszłość, a przed nami kolejny, nowy już mecz – przekonuje trener białostoczan Michał Probierz.

- Przygotowujemy się konkretnie pod kątem tego meczu i tego rywala. Doskonalimy wszystkie elementy, które szwankują, a które mogą pomóc nam odnieść ważne zwycięstwo. Mamy wiele problemów, ale nie mam zamiaru wywlekać naszych słabości – wyjaśnia szkoleniowiec Jagiellonii Białystok cytowany przez oficjalną witrynę ekipy.

Bielszczanie wciąż nie potrafią odnaleźć się po tym, jak okazało się, że jednak zagrają w grupie spadkowej, a nie mistrzowskiej. - Każdy ma swoje problemy. Nie skupiamy się na tym, jak wyglądała sytuacja Podbeskidzia na przełomie rundy zasadniczej i drugiej części sezonu. My chcemy po prostu wygrać najbliższy mecz. Ostatnie spotkanie zremisowaliśmy po słabej grze w naszym wykonaniu. Musimy zagrać zdecydowanie lepiej, jeśli chodzi o grę w piłkę – tłumaczy trener Jagi i kontynuuje - Musimy zachować równowagę. Niektórzy zawodnicy potrzebują bramki, żeby się odbudować i jeszcze bardziej uwierzyć w siebie. Cała drużyna potrzebuje trafień, żeby uwierzyć w siebie i ruszyć do przodu.

Jednym z takich zawodników niewątpliwie jest Fiodor Cernych, który wciąż szuka bramek, które tak łatwo strzelał w Górniku Łęczna. - Ja akurat w Fiodora wierzę. Zostawia na boisku wiele zdrowia, jest bardzo pracowity. Oddaje za drużynę na boisku całe serce i wierzę, że prędzej czy później piłka mu to odda – kończy swoją wypowiedź doświadczony trener.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela