betclic

Probierz: Nie można się tak rzucać!

Ostatnia aktualizacja: 05/12/15 09:01, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Górnik Zabrze pokonał na wyjeździe Jagiellonię Białystok 3:2 w piątkowym spotkaniu 19. kolejki Ekstraklasy. - Chcieliśmy inaczej zakończyć ten tydzień, ale te rozstrzygnięcie przyjmujemy z pokorą - przyznał na pomeczowej konferencji prasowej opiekun białostoczan, Michał Probierz.

A jak szkoleniowiec ocenił starcie z zabrzańską ekipą? - Spotkanie zaczęliśmy bardzo dobrze. Strzeliliśmy bramkę, utrzymywaliśmy się prze piłce. Byliśmy bardzo groźni i kontrolowaliśmy przebieg spotkania. Po bramce strzelonej po wrzucie z autu drużyna Górnika nabrała pewności siebie i to ona zaczęła częściej utrzymywać się przy piłce, a w nasze poczynania wkradła się nerwowość – mówił na pomeczowej konferencji prasowej Probierz cytowany przez jagiellonia.pl.

- W przerwie uczulaliśmy się, żeby nie podjąć zbyt dużego ryzyka, żeby nie nadziać się na przypadkową kontrę, bo Górnik bardzo dobrze takie błędy wykorzystywał z Piastem. Szkoda, że popełniliśmy taki błąd. Później udało nam się wyrównać. Po chwili jednak wyszedł brak doświadczenia tego zespołu, który jednak powinien uszanować remis. Nie można tak postępować, nie można rzucać się tak na hurra - grzmiał trener białostoczan.

- Górnik nas pokarał. Musimy to przyjąć. Musimy odbudować naszych zawodników. Zrobiliśmy krok do przodu, jeżeli chodzi o przygotowanie fizyczne. Chcieliśmy inaczej zakończyć ten tydzień, ale te rozstrzygnięcie przyjmujemy z pokorą. Fajnie by było, żebyśmy te trzy mecze wygrali, ale to się nie udało, teraz musimy dobrze się przygotować do spotkań z Ruchem, Termaliką i Cracovią i powalczyć o jak najlepszą zdobycz punktową, żeby na wiosnę dalej walczyć o pierwszą ósemkę – podsumował spotkanie Probierz.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!